Podgląd wydarzeń

KC Syców - XVII Bal Charytatywny

To już po raz 17-y Doroczny Charytatywny Bal Sycowskiego Klubu Kiwanis odbył się w Sycowie w restauracji Aroma Stone.

"Dar serca dla chorej na białaczkę Kasi," uczennicy klasy maturalnej LO w Sycowie pod takim hasłem rozpoczęto tegoroczny bal. Rozpoczęcie balu uświetniła swoją wypowiedzią nasza koleżanka Gubernator Bogumiła Burda. Wśród gości były pary, które od wielu lat wspierają działalność klubu chociażby coroczną obecnością na imprezie. Było wiele nowych osób, które także przyczyniły się do tego, że impreza mogła się odbyć w takiej udanej atmosferze. No i oczywiście klubowicze - Kiwanisi, na których zawsze można liczyć.

Oprawę muzyczną zapewniła pięcioosobowa orkiestra z Sycowa „Pegaz", a dodatkową atrakcją był półgodzinny koncert zespołu „ Kamerton", który zaprezentował swoją najnowszą płytę.

Około 22.00 odbyła się licytacja przedmiotów, które udało się pozyskać dzięki pomocy wielu sponsorów . Oprócz obrazów, zegarków i innych wyrobów sztukatorskich na uwagę zasługiwał „salceson mazowiecki" zaprezentowany przez Elę Krężel i kosz serów francuskich firmy Derrien & Fils. Poza licytacją odbyła się sprzedaż lalek wykonanych przez członków klubu i ustrojonych przez dzieci. Cena lalek była dobrowolna, a cała kwota przekazana została dla chorej Kasi. Kolejny bal dopiero za rok, ale już dziś zapraszamy!!!