Podgląd wydarzeń

KC Koziołki Poznańskie - X Bal Charytatywny

Na początku lutego odbył się w Hotelu Ikar X Jubileuszowy Bal Charytatywny Kiwanis Klubu Koziołki Poznańskie.

Każdy bal jest dla nas wielkim wydarzeniem, ale ten był szczególny z kilku powodów. Po pierwsze - uczestniczył w nim prawie cały zarząd KIDP - gubernator Bogumiła Burda, skarbnik naszego dystryktu Anna Maria Jankowska, szef I dywizji Stanisława Kierznikowicz wraz z mężem Markiem - też Kiwanisem, szef II dywizji Józef Mirosław, past gubernator Kazimierz Ciesielski, była też Dorotka Stolarska-Fran z klubu Zielona Góra, no i także sekretarz dystryktu, czyli moja skromna osoba:-).

Bal rozpoczął się od miłych niespodzianek, które sprawili nam nasi goście przynosząc wiele fantów, które tradycyjnie pojawiają się na naszych imprezach. Dodatkowo, my także mieliśmy niespodziankę dla gości. Dzięki ich hojności udaje nam się zebrać fundusze na realizację naszych projektów. Za to często nasz klub otrzymuje podziękowania od instytucji, z którymi współpracujemy. Uznaliśmy, że te podziękowania należą się też wszystkim darczyńcom i dlatego otrzymane w darze piękne obrazy postanowiliśmy przekazać tym, którzy wspierają nas na naszych imprezach. Trudno podziękować wszystkim, tak więc los zdecydował o tym, kto będzie tym szczęśliwcem, a okazali się nimi między innymi Stasia i Marek - i myślę, że można to uznać, za skromne podziękowanie za ich wieloletnie zaangażowanie w niesieniu pomocy innym. Bal był bardzo udany, pląsom i tańcom nie było końca, a muzyka grała do białego rana. Do zobaczenia... w czerwcu na naszym pikniku!