Podgląd wydarzeń

VII BAL DUCHÓW

Już po raz siódmy odbył się w Słupsku Bal Duchów, czyli spotkanie na szczycie duchów, strachów, księżniczek, czarodziejów i czarodziejek.

Podobnie jak w latach poprzednich i tym razem było bardzo tłoczno, przybyło około 1 200 osób. Bal adresowany jest dla duszków od 2 do dwunastu lat - co prawda byli też rodzice, ale w mniejszości. Tych najmniejszych i tych starszych przywitała prezydent Klubu Kiwanis Słupsk Grażyna Radomska i... zaczęła się wspaniała zabawa. Trudno nie było skusić się i zajadać wypiekami przygotowanymi przez Kiwaniski ze Słupska. Kniecznie należało być pomalowanym, wybrać super stroje i przebranie, zjeść ulubioną watę cukrową, a także spotkać klauna.

Maluchów do udziału w zabawie zachęcała grupa taneczna z Centrum Tańca GABI. Swoje umiejętności iluzjonistyczne zaprezentował Rafał Mulka, który występował w programie Mam talent. Dzieciaki były zachwycone jego występem. Oczywiście itutaj czekały niespodzianki, za tak zwany bilet wstępu, czyli los można było wygrać laptopa. Na tym Balu pojawił się również prezydent miasta, Maciej Tadeusz Kobyliński.

Klub Kiwanis Słupia jest bardzo znany w mieście i okolicy. Realizuje wiele projektów. Warto o tym mówić. Czas szybko uciekał i o 14.00 zakończyła się wspaniała zabawa. Szkoda, że czas tak szybko uciekał. Teraz do pracy wzięły się Kiwaniski (podobnie jak całą noc przed imprezą) oraz wolontariusze i przyjaciele, i uprzątnęli Halę, by sportowcy Czarni Słupsk mogli wejść na parkiet.