Sprężyna zawieszenia LESJÖFORS 4072953

102.64 

Opis

Numer części: FEB40794
Uproszczony numer części: FEB40794

Numery OEM (Oryginalny Producent Sprzętu):
OPEL 62 35 661
SAAB 93 179 112
VAUXHALL 93179112
VAUXHALL 97318847
VAUXHALL 98086765
VAUXHALL 98115591
GENERAL MOTORS 093179112
GENERAL MOTORS 93179112

oznaczenia oleju silnikowego 5w40, chłodnica seicento, czesci do forda, linka do sprzęgła

yyyyy